Hakkımızda

TATİLE DAVET.COM, MÜŞTERİLERİNİN ÇÖZÜM ORTAĞIDIR
Özel günler için özel düşünceler üreten TATİLEDAVET.COM, müşteri memnuyetini ön planda tutan bir anlayışla Türkiye'mizin büyük ve orta ölçekli şirketlerinin YURTİÇİ ve YURTDIŞI seyahat ve organizasyon işlerini yürütmektedir. TATİLEDAVET, işinde uzmanlaşmış kadrosuyla üstlendiği tüm görevleri profesyonel bir anlayış ve kurumsal bir yaklaşımla kusursuz hizmet kalitesinde ve ihtiyaca odaklı olarak sunmaktadır. Önce talepleriniz hakkında bilgi alıyoruz. Sizin için en güzel ve en doğru olanı arıyoruz. Tecrübemizi emeğimizi ve düşlerimizi katıyoruz. Çok sesli düşünüp tek sesli cevap veriyoruz. Sizin adınıza sizin için en mükemmeli arayan detaycı ve çağdaş bir çizgide hizmet sunuyoruz.

FAALİYET ALANLARIMIZ
* Yurtiçi ve Yurtdışı otel rezervasyonları,
* Hafta sonu-Hafta içi paket turları
* Yurtiçi ve Yurtdışı Kültür Gezileri
* Karadeniz Turları, Gap Turları, Akdeniz Turları, Ege Turları
* Arnavutluk, Suriye, Bosna-Hersek, Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan, Prag, Budapeşte,
* Viyana, Hindistan, Vietnam, Japonya, Güney Kore, Güney Afrika
* İç hat-Dış Hat ekonomik uçak biletleri * Şirketler için yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyonları
* Fuarlara tur organizasyonları
* Vize hizmetleri
* Kongre-Seminer ve Bayii toplantıları
* Eğitim seminerleri için otel ve yemek rezervasyonları
* Boğaz motoru ile özel geziler ve yemek organizasyonları
* Gala gecesi ve tanıtım organizasyonları
* Tüm dillerde rehberlik hizmetleri
* Kişiye özel tur programları
* Her türlü şoförlü araç temini
* Transfer hizmetleri ( havaalanından karşılama ve uğurlama )
* Şehir turları ve kültürel geziler

ŞİRKETLER İÇİN YURTİÇİ VEYA YURTDIŞI SEYAHAT ORGANİZASYONLARI

Şirket çalışanlarınızı yurtiçi veya yurtdışı tatili ile ödüllendireceksiniz. Tatile göndermek istediğiniz personelin grubunu oluşturun ve bizi arayın. Tatil nerde ve hangi ülkede yapılacaksa tüm gezi programlarını ve rezervasyonlarını biz yapalım.

FUARLARA TUR ORGANİZASYONLARI

Dünyanın tüm ülkelerindeki fuarlara turlar organize ediyoruz. Uçak bileti, otel rezervasyonu, vize işlemleri, varılan ülkedeki tüm transferler, tercüman ve rehberlik hizmetlerini sağlayabiliyoruz.

VİZE HİZMETLERİ

Dünyanın neresine gitmek isterseniz, gerekli evrakları sizden aldıktan sonra vize işlemlerinizi biz yürütüyoruz.

OTEL VE UÇAK REZERVASYONLARI

Organize turlarımızla değilde, kendi başınıza hareket etmek istiyorsanız dünyanın neresine olursa olsun uçak biletinizi ve otel rezervasyonunuzu biz yapıyoruz.

KONGRE-SEMİNER VE BAYİİ TOPLANTILARI

Bölge seçiminde yardımcı olmak, otel ve toplantı merkezlerinin belirlenmesi, bütçe taslağının oluşması, katılımcıların konaklama, ulaşım ve transfer hizmetleri ile broşür ve duyuru kitapçığının hazırlanması ve postalanması, konuşmacıların listesini oluşturmak ve hepsini detaylı bir şekilde programlamak.

BAYİ TOPLANTILARININ ORGANİZASYONU

Şirketinize bağlı ülke çapındaki bayilerinizi toplamak istiyorsunuz. Ama toplantıyı hangi bölgede yapacağınıza ve ne kadarlık bir maliyetin karşınıza çıkacağını tahmin edemiyorsunuz. Çünkü belki de ilk defa böyle bir toplantı yapacaksınız. Toplantıyı hangi bölgede yapabileceğinizi araştıralım ve en uygun alternatifleri ve bütçe taslağını oluşturup bilgilerinize sunalım.

EĞİTİM SEMİNERLERİ İÇİN HOTEL VE YEMEK REZERVASYONLARI

Elemanlarınıza ve satış temsilcilerinize eğitim semineri vermek istediğinizde gerekli olan otel ve toplantı salonu rezervasyonunu yapıyoruz. Molalarda verilecek çay-kahve, kurabiye ikramları ve öğle-akşam yemekleri de olmak üzere tüm yemek organizasyonları ve otelde uygun toplantı salonu, tepegöz, slayt makinesı vb. gibi tüm ekipmanları da hizmetinize hazırlıyoruz.

BOĞAZ MOTORU İLE ÖZEL GEZİLER VE YEMEK ORGANİZASYONLARI

Firmanız çalışanları, özel misafirleriniz veya düğün-nişan gibi toplantılarınız için özel boğaz motoru ile yemekli veya yemeksiz gezilerinizi organize ediyoruz.

GALA GECESİ VE TANITIM ORGANİZASYONLARI

Gala geceniz mi var? Arayın sizin için yeri beraber seçelim. Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak bizim görevimiz. Gala gecenizi ister sade kokteyl ile, isterseniz zengin açık büfemiz ile kutlayalım. Siz sadece gala gecenizin muhteşemliğini yaşayın.

REHBERLİK HİZMETLERİ

Çalışmış olduğunuz yurtdışındaki şirket ortağınız veya bayileriniz Türkiyeye gelecekler veya senelik tatillerini ülkemizde geçirecekler. Size ülkemizdeki tarihi yerleri de gezip görmek istediklerini söylediler. Misafirleriniz için özel tur programlarını hazırlayıp onayınıza sunalım. Her lisanı anadili gibi konuşan lisanslı rehberlerimiz eşliğinde misafirlerinizi gezdirelim.

KİŞİYE ÖZEL TUR PROGRAMLARI

Ne zaman ? Nereyi ? Kaç kişi ile ? gezmek istiyorsunuz. Size ve misafirlerinize uygun özel program hazırlıyoruz ve tamamen sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, lisanslı ve profesyonel rehberimiz eşliğinde size hizmet sunuyoruz.

HER TÜRLÜ ŞOFÖRLÜ ARAÇ TEMİNİ

İstanbul içi veya şehirlerarası özel seyatleriniz için şöförlü araç temin ediyoruz. Yurt dışından veya şehir dışından gelen misafirleriniz ile veya iş arkadaşlarınız ve personeliniz ile toplu halde yakın veya uzak bir yere seyahat etmeniz gerektiğinde size minibüs, midibüs, otobüs temin ediyoruz.

TRANSFER HİZMETLERİ ( HAVAALANINDAN KARŞILAMA VE UĞURLAMA )

Yurt dışından gelecek olan misafirlerinizi havaalanından karşılıyor ve konaklayacağı otele yerleştiriyoruz. Aynı şekilde İstanbul'dan ayrılacağı zamanda misafirinizi özel araçlarımızla otelinden alıyor ve havaalanından uğurluyoruz.

ŞEHİR TURLARI VE KÜLTÜREL GEZİLER

Yurtdışından gelen misafirleriniz iş görüşmelerini yaptıktan sonra biraz da İstanbul'u tanımak ve profesyonel bir rehberden tarihi yerler hakkında bilgi almak istiyorlar. Siz kendi işlerinizle meşgul olurken, biz misafirinizi en iyi şekilde ağırlayalım ve İstanbul'umuzun tarihi ve turistik yerlerini rehberimiz eşliğinde gezdirelim

 

 

Yorumlar

 
Yorum Ekle
 
Başlık:
Yorum:*

Üst